Anse Kerlan Beach Chalets, Anse Kerlan, Seychelles
Casa d'hostes a Anse Kerlan, Seychelles

Anse Kerlan Beach Chalets

L'Anse Kerlan Beach Chalets es troba a Praslin.

9,2Fantàstic · 193 ressenyesAnse Kerlan, SeychellesA 800 m del centre de Anse Kerlan
  • Fins a 2 persones
  • 53 m²
  • WiFi gratis
  • Aparcament gratis
01 / 08
Anse Kerlan Beach Chalets, Anse Kerlan, Seychelles – foto 3

Benvinguts a

Anse Kerlan Beach Chalets

L'Anse Kerlan Beach Chalets es troba a Praslin. Gratuït Hi ha accés Wi-Fi disponible a totes les zones.

Totes les habitacions tenen vistes al mar o al jardí, TV, aire condicionat i terrassa. El bany privat inclou dutxa, assecador i bidet.

Hi ha una cuina equipada amb fogons, microones, nevera i forn. Els clients poden gaudir dels seus àpats preparats a la zona de menjador.

L'Anse Kerlan Beach Chalets disposa d'un jardí. L'establiment ofereix aparcament privat gratuït.

L'aeroport de l'illa de Praslin és a 2 km. L'establiment pot organitzar un servei de trasllat a l'aeroport a petició.

  • Ubicació perfecta: els clients recents l'han destacat (9,3)
  • Hi ha aparcament privat gratis a l'allotjament
Entrada
De 14:00 a 18:00
Sortida
De 09:30 a 10:00

T'acull personalment Taciana Octave Reservation Manager

Allotjament

Habitacions i suites

Anse Kerlan Beach Chalets ofereix 1 tipus d'habitació.

Habitació Doble a Anse Kerlan Beach Chalets

Habitació Doble

  • 1 llit doble gran
  • Per a 2 persones
  • 53 m²
  • Bany privat

This spacious room features air-conditioning, a wardrobe and a seating area with sofa and TV. It includes a kitchen and a dining area. The private bathroom is fitted with shower and hairdryer.

  • Cuina
  • Caixa forta
  • Bidet
  • Lavabo
  • Sofà
  • Llar de foc
  • +34 més

Serveis

Tot el que necessites

Instal·lacions pensades per a una estada còmoda i sense preocupacions.

  • WiFi gratis
  • Aparcament gratis
  • Primera línia de platja
  • Habitacions per a no fumadors

Totes les instal·lacions

Bany

  • Paper de vàter
  • Tovalloles
  • Bidet
  • Lavabo addicional
  • Banyera o dutxa
  • Bany privat
  • Lavabo
  • Assecador
  • Dutxa

Habitació

  • Roba de llit
  • Armari
  • Llits extrallargs (>2 metres)

Vistes

  • Vista al jardí
  • Vista al mar
  • Vista

Exterior

  • Primera línia de platja
  • Zona de menjador exterior
  • Mobles d'exterior
  • Terrassa
  • Jardí

Cuina

  • Taula de menjador
  • Cafetera
  • Torradora
  • Fogons
  • Forn
  • Estris de cuina
  • Bullidora elèctrica
  • Cuina
  • Microones
  • Nevera
  • Zona de cuina

Equipament de l'habitació

  • Endoll a prop del llit
  • Estenedor
  • Penjador de roba

Activitats

  • Platja
  • Camp de golf (a menys de 3 km)(Càrrec addicional)

Zona d'estar

  • Zona de menjador
  • Sofà
  • Llar de foc
  • Zona d'estar

Equipament audiovisual i tecnològic

  • TV de pantalla plana
  • Canals per cable
  • TV

Menjar i begudes

  • Tetera/cafetera

Internet

Hi ha WiFi a tot l'allotjament. És gratuïta.

Pàrquing

Hi ha aparcament privat gratuït a l'allotjament. No cal fer reserva.

Serveis

  • Lloguer de cotxes

Serveis de recepció

  • Possibilitat de factura

Seguretat

  • Extintors
  • Caixa forta

General

  • Només per a adults
  • Aire condicionat
  • Prohibit fumar a tot l'allotjament
  • Terra enrajolat o de marbre
  • Entrada privada
  • Ventilador
  • Estris de planxar
  • Habitacions per a no fumadors

Accessibilitat

  • Unitat sencera a la planta baixa

Benestar

  • Gandules o hamaques

La teva escapada t'espera

Sent-te com a casa

Relaxa't amb tota comoditat i descobreix tot el que t'ofereix Anse Kerlan.

Consulta la disponibilitat

Ubicació

Com arribar-hi

A les parelles els ha agradat especialment la ubicació - li han posat un 9,2 per a viatges de 2 persones.

Adreça

Anse Kerlan Praslin, Anse Kerlan, Seychelles

Distància

A 0,8 km de Anse Kerlan

Entrada de 14:00 a 18:00

Sortida de 09:30 a 10:00

Què hi ha a prop

Què hi ha a prop?

  • Vallee de Mai Nature Reserve8 km
  • Praslin Museum9,7 km
  • playing field11 km

Restaurants i cafeteries

  • RestaurantChateau Sans Souci960 m
  • RestaurantVeros1,1 km
  • RestaurantDiva1,4 km

Platges a la zona

  • Platja d'Anse Kerlan10 m
  • Platja d'Anse Georgette1,4 km
  • Platja Petite d'Anse Kerlan1,4 km
  • Platja de Grand Anse Praslin1,6 km
  • Platja d'Anse Lazio6,4 km

Aeroports més propers

  • Aeroport de l'illa de Praslin970 m
  • Aeroport internacional de Seychelles43 km

Distàncies estimades més curtes a peu o en cotxe. Les distàncies reals poden variar.

Bo de saber

Normes de la casa

Normes i informació pràctica per a la teva estada a Anse Kerlan Beach Chalets.

Entrada

De les 14:00 a les 18:00

A l'arribada, els clients han de presentar un document d'identitat amb fotografia i una targeta

Cal que facis saber a l'allotjament a quina hora arribaràs amb antelació.

Sortida

De les 9:30 a les 10:00

Llits per als nens

Condicions d'estades amb nens

No s'hi poden allotjar nens.

Condicions dels bressols i llits supletoris

En aquest allotjament no hi ha bressols ni llits supletoris.

Restricció d'edat

Edat mínima per fer el check-in: 20

Animals

L'allotjament no accepta animals.

Fumar

No es pot fumar.

Festes

No s'hi poden celebrar festes o esdeveniments

Formes de pagament acceptades
  • Visa
  • Mastercard
  • Efectiu
Idiomes que es parlen

anglès i francès

La lletra petita

  • Els clients han de presentar un document d’identitat amb fotografia i una targeta de crèdit durant el registre d’entrada. Les peticions especials són segons disponibilitat i poden comportar suplements.
  • Cal que informeu Anse Kerlan Beach Chalets de la vostra hora d’arribada amb antelació. Podeu fer servir l'apartat de Peticions especials en fer la reserva o posar-vos en contacte amb l'allotjament directament mitjançant les dades de contacte que apareixen a la confirmació.
  • Cal fer el pagament abans de l'arribada amb transferència bancària. L'allotjament es posarà en contacte amb tu després de fer la reserva i et donarà més informació.
  • Aquest allotjament no accepta comiats de solters o festes similars.

FAQ

Preguntes freqüents

Tot el que vulguis saber sobre l'estada a Anse Kerlan Beach Chalets.

Quin tipus d'esmorzar se serveix a Anse Kerlan Beach Chalets?+

No hi ha informació sobre l'esmorzar a Anse Kerlan Beach Chalets. Consulta-ho directament amb l'allotjament.

Quin tipus d'habitació puc reservar a Anse Kerlan Beach Chalets?+

A Anse Kerlan Beach Chalets hi ha aquests tipus d'habitació: Habitació Doble.

Quants hostes poden allotjar-se a Anse Kerlan Beach Chalets?+

A Anse Kerlan Beach Chalets, el tipus d'habitació més gran té capacitat per a un màxim de 2 persones.

Quins són els horaris d'entrada i sortida a Anse Kerlan Beach Chalets?+

Entrada: De 14:00 a 18:00. Sortida: De 09:30 a 10:00.

Hi ha aparcament a Anse Kerlan Beach Chalets?+

Hi ha aparcament privat gratuït a l'allotjament. No cal fer reserva.

Hi ha Wi-Fi a Anse Kerlan Beach Chalets?+

Hi ha WiFi a tot l'allotjament. És gratuïta.

S'admeten animals de companyia a Anse Kerlan Beach Chalets?+

L'allotjament no accepta animals.

Quant costa allotjar-se a Anse Kerlan Beach Chalets?+

Els preus a Anse Kerlan Beach Chalets varien segons les dates i l'habitació que triïs. Consulta les tarifes actuals a l'anunci de més amunt.

Hi ha restaurant a Anse Kerlan Beach Chalets?+

Anse Kerlan Beach Chalets no indica que tingui restaurant propi. Pot ser que hi hagi opcions per menjar a prop, a Anse Kerlan.

Quins serveis ofereix Anse Kerlan Beach Chalets?+

Anse Kerlan Beach Chalets ofereix WiFi gratis, vista al jardí, terrassa i jardí.

A quina distància és Anse Kerlan Beach Chalets del centre de Anse Kerlan?+

Anse Kerlan Beach Chalets es troba a 0,8 km de Anse Kerlan.

Quins idiomes es parlen a Anse Kerlan Beach Chalets?+

A Anse Kerlan Beach Chalets, el personal parla anglès i francès.

Preguntes dels clients

Preguntes de viatgers

Preguntes reals de clients que respon Anse Kerlan Beach Chalets.

Pregunta: Hello. Can I get the the special pass to visit Anse Kerlan and Anse Georgette the 6th of December ?

Resposta: Yes you can

Respondida el 4 de desembre del 2022

Pregunta: can I get a boat transfer from la digue to here?

Resposta: There are two boat company that make the transfer from La Digue to Praslin. It is Cat Rose Boat and Catcoco Boat

Respondida el 19 de febrer del 2023

Pregunta: When is the best time to visit your property for the perfect beach holiday?

Resposta: It is very difficult to say when is the best time in our area because the weather change so quick and because of the climate change

Respondida el 6 de novembre del 2021

Pregunta: Hello. How can I get the permission to visit Anse Kerlan and Anse Georgette ?

Resposta: At Anse Kerlan Beach Chalets we have a special pass that you can access to Anse Georgette Beach every day if you want to.

Respondida el 2 de desembre del 2022

Pregunta: Is the kitchen dedicated in each room or shared amongst all rooms?

Resposta: All our rooms has its own private kitchen.

Respondida el 18 de febrer del 2022

Pregunta: How the special pass to visit Anse Kerlan and Anse Georgette the 6th of December ?

Resposta: our special pass you can access with Anse Georgette Beach every day if you want.

Respondida el 19 de febrer del 2023

Mostra les 7 preguntes

Pregunta: Hello, do you offer pick up from Praslin Ferry Harbour?

Resposta: No we don't

Respondida el 23 de novembre del 2024

Ressenyes dels clients

Què diuen els nostres clients

9,2

Segons 193 ressenyes de clients

Personal
9,6 sobre 10
Instal·lacions
9,0 sobre 10
Neteja
9,3 sobre 10
Confort
9,2 sobre 10
Relació qualitat-preu
9,0 sobre 10
Situació
9,3 sobre 10
WiFi gratuïta
9,2 sobre 10

“We had a wonderful time at Anse Kerlan Beach Chalets. The private beach is right outside the chalet and it is a piece of heaven. The house has a large and beautiful bathroom, a fully functional kitchen, and the bedroom is very cozy and equipped with A/C and fan. The chalet is close to the airport, to Grand'Anse, and to the beautiful Anse Georgette. Taciana and Pascal are amazing hosts. They welcomed us warmly and were always ready to help, and we thank Pascal for his passionate narration of the past and present of his country, it was a pleasure to listen!”

L
LeonardoItàlia
Parella · agost del 2026

“Little Paradise on Earth - Very comfortable and specious chalet with all you need and more 😁. Private access to the lovely beach 🏝️. Hammocks between the palm trees 🌴. And most of all, the hosts: Tasiana and Pascal are the most welcoming, helpful and kind people 💙💛❤️🤍💚”

A
AleksandraIrlanda
Parella · agost del 2026

“Lovely relaxing stay”

S
Soo-hyunAlemanya
Parella · abril del 2025

“Unforgettable stay! Big recommendations!”

G
GabrieleLituània
Parella · març del 2025

“Do you want paradise? This is the place.”

A
AdiRomania
Parella · gener del 2025

“Beautiful plus!”

P
PaoloAlemanya
Parella · desembre del 2024

“Really quiet location, direct access to the little beach, close to the famous anse Georgette beach. The house is very spacious, well equipped and with a nice patio in the garden. There are supermarkets and restaurants nearby or you can use the well equipped kitchen to cook your meal.”

S
StefanoRegne Unit
Parella · octubre del 2026

“The hosts are very friendly and the proximity to the beach.”

K
KunalÍndia
Parella · març del 2025

El teu viatge comença aquí

Planifica la teva estada

Viu l'encant de Anse Kerlan Beach Chalets. Aconsegueix el millor preu i gaudeix d'una estada inoblidable.

Reserva ara

Millor preu garantit